Haber Detayı
19 Mart 2020 - Perşembe 12:07
 
Karantinada ki GGK Üyelerinden Son Dakika!
Gebze Haberi


Başta Silikon Vadisi olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri'nde fuar ziyareti, ticaret, teknoloji ve bilişim temaslı bir program planlayan Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu Türkiye'ye dönerek kendilerini 14 gün süre ile izole altına aldılar. 
Toplam 17 kişilik bir heyetle ABD gezisine giden Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri izole edilmiş şekilde hayatlarını sürdürüyorlar. 
Konuya ilişkin bilgisine başvurduğumuz Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Tufan Şahinkesen, "17 kurul üyemizle birlikte planladığımız ABD gezisini tamamlayarak Türkiye’ye dönüş yaptık, mevcut programımızı iki gün erken bitirmek zorunda kaldık.
Ortaya çıkan bu salgın vakası nedeniyle başta aile bireylerimiz olmak üzere çevremizdeki insanları sağlığını da düşünerek 14 gün kuralına uyarak kendimizi herkesten izole ederek bu prosedüre dahil olduk. Türkiye’ye dönüşte uçaklarda yer bulma sorunları ile karşı karşıya kaldığımızdan dolayı farklı zaman dilimlerinde ülkemize girişi yapabildik. 15 Mart ve 16 Mart tarihlerinde iki grup halinde dönüş yaptık. Şu anda hepimizin sağlık durumları iyi. Ailelerimiz ve sevdiklerimizden uzak kalmanın özlemini yaşıyoruz tek sorunumuz bu. Onlara bir an önce kavuşmak en büyük arzumuz. Telefonla iletişim sorunumuz yok, İhtiyaç eksikliği noktasında da sıkıntımız yok. İnşallah bu süreci bizler ve tüm insanlık en sağlıklı ve zarar görmeden atlatacağımızı ümit ediyorum. "dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Karantinada, ki, GGK, Üyelerinden, Son, Dakika!,
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı