Dağ Vefat Etti
29 Mart 2021 - Pazartesi 13:07

Çaykur Rize, Amasya, Ağrospor ve Gaziosmanpaşa'da oynadıktan sonra 2002 yılında Kastamonuspor'da profesyonel futbol hayatını sonlandıran Yılmaz Dağ bugün vefat etti. 2002 yılında Darıca İlçe Stadı'nda Gebzespor'a karşı Kastamonuspor formasıyla mücadele veren Yılmaz Dağ Elazığspor'da yardımcı antrenörlük yapıyordu. 

Elazığspor’da teknik direktör Cafer Aydın’ın yardımcılarından antrenör Yılmaz Dağ, vefat nedeni olarak kalp krzi olarak açıklandı.

Bugün saat 11:00'de gerçekleştirilen antrenman sonrası fenalaşan 2 çocuk babası Yılmaz Dağ yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Aslen Elazığlı olan 52 yaşındaki Dağ'ın ani ölümü Elazığspor Camiası'nı üzüntüye boğdu.

Başkan Selçuk Öztürk yaptığı açıklamada; "Antrenörümüz antrenman sonrası kendisini iyi hmediğini ve tansiyonunu ölçmek için yanımızdan ayrıldı. Daha sonra fenalaştığını öğrendik. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtaramadık. Çok üzgünüz. Elazığspor Camiası'nın ve sevenlerinin başı sağolsun. 2 çocuk babasıydı. Ailesine başsağlığı diliyoruz."

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...