Yurt dışı uçuşlar hangi ülkelere yapılacak? 2020 THY temmuz ayı uçuş takvimi...
28 Haziran 2020 - Pazar 19:15

Koronavirüs salgını önlemleri nedeniyle getirilen seyahat kısıtlaması kapsamında yurt dışı uçuşlara ara verilmişti. Türk Hava Yolları (THY), temmuz ayı dış hat uçuş takvimini duyurdu. Dış hat uçuşları hangi ülkelere yapılacak? THY uçuş takvimi…
THY'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, yeni tip koronavirüs (COVID-19) nedeniyle bir süre ara verildikten sonra haziran ayında kademeli olarak başlatılan dış hat uçuşlarıyla ilgili temmuz ayı planı paylaşıldı.

Açıklamada, ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yapılan titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlara tekrar kavuşulduğu belirtilerek, "Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 20 Temmuz 2020’ye kadar alacağınız biletlerinizi 31 Aralık 2021 tarihine kadar yapılacak başka bir uçuş için değiştirebilir ya da tarihini daha sonra belirlemek üzere biletinizi açığa aldırabilirsiniz. Detaylı bilgi için Esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın." denildi.

Yurt dışı uçuşlar hangi ülkelere yapılacak?

Uçuş takviminin temmuz ayı sonuna kadar uygulanacak seferleri gösterdiği, yeni seyahatler için uçuş planı güncellendikçe resmi internet sitesindeki ilgili sayfadan paylaşılacağı bildirildi.

THY uçuş takvimine göre İran'ın başkenti Tahran'a 16 Temmuz'dan itibaren sefer planlandı. THY, ayrıca 1 Temmuz'da ABD'de New York, 26 Temmuz'da Houston ile 4 Temmuz'da Çin'in Guangzhou kentine de uçuş yapmayı amaçlıyor.

THY Temmuz ayı yurt dışı uçuş takvimi

Amerika uçuşları

Houston | 26 Temmuz itibarıyla haftada 3 uçuş

Los Angeles | Haziran ayının sonuna kadar haftada 3 uçuş, 1 Temmuz itibarıyla haftada 4 uçuş

Miami | Temmuz ayının sonuna kadar haftada 3 uçuş

Montreal | 15 Temmuz itibarıyla haftada 3 uçuş

New York | 1 Temmuz itibarıyla haftada 5 uçuş

San Francisco | 15 Temmuz itibarıyla haftada 3 uçuş

Şikago | Temmuz ayının sonuna kadar haftada 3 uçuş

Toronto | 1 Temmuz itibarıyla haftada 4 uçuş

Washington DC | Temmuz ayının sonuna kadar haftada 3 uçuş

GEBZE'DE UÇAK BİLETİNİZİ NEREDEN ALABİLİRSİNİZ?

Yurtiçi ve yurtdışı uçuşları ve uçak bileti rezarvasyonuna ilişkin tüm detaylar için Fark Travel'i arayabilir, ziyaret edebilirsiniz....

FARK TRAVEL

TELEFON: 262 642 57 57 
ADRES : BAĞDAT CADDESİ GEBZE STADYUMU KARŞISI  - GEBZE

 

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...