Bilen'den Tokat Gibi Operasyon
Çayrova, Yenimahalle’de bir adrese düzenlenen operasyonda uyuşturucu tacirleri kıskıvrak yakalnadı.Düzenlenen operasyonda uyuşturucu madde ve mermi ele geçirildi.
25 Temmuz 2020 - Cumartesi 10:54

 

Daha önce Çayırova Asayiş Büro Amirliği yaptığı Çayırova'dan Darıca İlçe EMniyet Müdürü Yardımcısı olarak atanan ardından Çayırova'ya İlçe Emniyet Vekalet Müdürü olarak dönen Emniyet Amiri Faruk Bilen uyuşturucu ve suçlarla mücadele için kolları hızlı sıvadı. Başarılı Emniyet Amiri Bilen göreve gelir gelmez uyuşturucuya savaş açtı. Çayırova Asayiş büro ekiplerinin fiziki takip ve gözetleme ile yaptıkları operasyonda ''5 kök Hint keneviri, çok sayıda Tabanca ve Tüfek mermisi'' ele geçirildi.

UZUN SÜREDİR TAKİPTEYDİ
Çayırova Asayiş Büro Ekipleri emniyet müdürlüğü görevindeki Bilen ile düzenlediği ilk operasyonda büyük bir başarıya imza atarak, gençleri uyuşturucu bataklığına itmeye hazırlanan şebekeyi amaçlarına ulaşmadan yakaladı.Öğrenilen bilgiye göre şüpheli şahısların uzun süre takip edildiği, operasyon için en uygun zamanın planlandığı ve başarılı bir çalışmayla hedefe ulaşıldı. Bilen vekalet müdür olarak operasyon siftahını uyuşturucu tacirlerine yönelik yapmış oldu

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...